Kupuj szybko bez zakładania konta!  

CTR PARTNER opinie

Strona główna  »  Artykuły  »  CTR PARTNER opinie


CTR PARTNER opinie
Nie posiadasz fachowej wiedzy na temat kamer telewizji przemysłowej? Chcesz stworzyć skuteczny i niezawodny system monitoringu wideo? Jeśli tak to CTR PARTNER opinie pozwolą ci na wybór optymalnego rozwiązania. W ostatnim czasie na rynku pojawiła się nowa kamera znanej marki LC Security w wersji LC-1000. Postanowiliśmy przyjrzeć się jej możliwością.

Naszą szczególną uwagę przykuł zastosowany w kamerze przetwornik obrazu Sony 1,3 Megapixel, dzięki któremu kamera ta jest w stanie zaoferować obraz w rozdzielczości poziomej 1000 linii telewizyjnych. Mimo, że jest to kamera analogowa dostarczany przez nią obraz wideo jest praktycznie identyczny jakościowo jak obraz z kamer sieciowych IP HD 720p. Wysoka szczegółowość wizji pozwala na dokładną wideoweryfikację osób i przedmiotów, znajdujących się w polu widzenia kamery. Zamknięta w szczelnej obudowie niezawodnie pracuje w obecności wody, kurzu i zmiennych temperatur. Na uwagę zasługuje także zintegrowana z reflektorem IR LED funkcja Dzień/Noc, dzięki której urządzenie może skutecznie pracować w trybie całodobowym.


Kamera przemysłowa LC-1000 doskonale zatem nadaje się do budowy zewnętrznych systemów telewizji przemysłowej, w których konieczna jest szczegółowa reprodukcja obserwowanej sceny, zarówno przy dziennym, jak i nocnym oświetleniu, w tym także w całkowitej ciemności.